Penthouse z 2 sypialniami 96 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$324,982
$3,385/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

• Adres
    Agiou Georgiou Kontou, 43

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,385/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Przedstawiamy nowoczesny, ośmiopokojowy budynek położony w samym sercu Larnaki na Cyprze. Ten oszałamiający rozwój oferuje wybór przestronnych dwupokojowych jednostek, zaprojektowane, aby zapewnić zarówno komfort i styl. Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do wielu udogodnień, takich jak centra handlowe, centra handlowe, restauracje, szkoły, placówki opieki zdrowotnej i obszary rekreacyjne. Dzięki doskonałej lokalizacji i bliskości dróg centralnych, budynek ten oferuje doskonałą mieszankę wygody i spokoju. Każda dwupokojowa jednostka w budynku jest starannie zaprojektowana, aby zmaksymalizować przestrzeń i funkcjonalność. Pokoje są hojnie wielkości, zapewniając obszerny pokój dla relaksu i prywatności. Poza komfortem apartamentów, budynek oferuje szereg udogodnień do poprawy stylu życia mieszkańców. 2 penthouses mają dużą przestrzeń dla spotkań towarzyskich lub po prostu cieszyć się panoramicznym widokiem na miasto. Ta jednostka ma ogród na dachu 67 metrów kwadratowych.