Pomieszczenie biurowe 1 003 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$6,90M
$6,880/m²
;
In CRM: 218602
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $6,880/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 003 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesna przestrzeń biurowa w budowie, znajduje się w tętniącej życiem okolicy Capsalos. Ta imponująca nieruchomość oferuje całkowitą powierzchnię wnętrza 1.003.21 m2, zapewniając wystarczająco dużo miejsca na rozwój i rozwój firmy. Układ jest zaprojektowany z myślą o wydajności i stylu, co zapewnia funkcjonalną i jednocześnie przyjazną przestrzeń roboczą.

Położony w samym sercu Capsalos, to biuro wyróżnia się swoją strategiczną lokalizacją. Obszar jest dobrze znany ze swojej żywej atmosfery handlowej, gdzie różne sklepy, kawiarnie i wszystkie niezbędne usługi znajdują się w odległości spaceru. Capsalos jest popularny zarówno wśród profesjonalistów, jak i firm, oferując doskonałe połączenia transportowe i łatwy dostęp do autostrady, co codzienne dojazdy do pracy i spotkania z klientami łatwe i beztroskie.

Budynek ma zostać ukończony w 2028 roku i będzie wyposażony w stan-of-the-art obiektów, w tym winda dla łatwego dostępu i w pełni wyposażona siłownia dla dobrego samopoczucia zespołu. Okna podłogowo-sufitowe wypełniają przestrzeń naturalnym światłem i oferują spektakularne widoki na miasto, co dodaje energii do atmosfery pracy. Obiekt jest wynajęty bez mebli, co pozwala na dekorację i umeblowanie go zgodnie z unikalnymi wymaganiami firmy.

Kontakt Fioletowy Międzynarodowy Nieruchomości dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej lub zarejestrować swoje zainteresowanie w tej wyjątkowej przestrzeni biurowej w Capsalos.