Mieszkanie 2 pokoi 54 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$106,716
$1,976/m²
;
In CRM: 350386
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $1,976/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

1- Sypialnia Apartament Bez opłaty utrzymania w Ravda Mieszkalny Budynek, Ravda Na sprzedaż jest to urządzone mieszkanie w budynku mieszkalnym bez opłaty za utrzymanie! Obiekt znajduje się w Ravda, zaledwie minutę spacerem od morza, w samym centrum ośrodka. Powierzchnia całkowita: 54 m2 Podłoga: 2 z 4 W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia Wyposażenie: korytarz, pokój dzienny z kuchnią, sypialnia, balkon Budynek nie ma basenu lub parkingu, ale lokalizacja jest doskonała: restauracje, sklepy, przystanki transportu publicznego i wszystkie niezbędne infrastruktury są w pobliżu. Ta nieruchomość nadaje się do całorocznego życia, wakacji letnich, lub jako wynajem inwestycji dzięki bliskości morza. Skontaktuj się z naszymi agentami, aby uzyskać więcej szczegółów!