Mieszkanie 2 pokoi 71 m² Obwód Burgas, Bułgaria

Bułgaria
$128,571
$1,811/m²
;
Data aktualizacji: 10.04.2026

Cena za m²
    $1,811/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Opis

Opis przedmiotu: Lokalizacja: Sveti Vlas - Siana 2 Complex Piętro: piąte piętro Powierzchnia mieszkalna: 71 m ² Cena: 108,000 EUR Stan: W pełni umeblowane i wyposażone Widok na morze: Tak. Roczna opłata alimentacyjna: 450 EUR Rok budowy: 2000 Zezwolenie (ustawa 16): dostępne Opłata za energię elektryczną: Energia elektryczna gospodarstwa domowego Odległość od plaży: 350 metrów Wyposażenie i osprzęt: Apartament posiada dwie sypialnie - jeden jest wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, a drugi ma podwójne łóżko i meble. Z dużego balkonu znajduje się widok na basen. Kuchnia jest w pełni wyposażona i zawiera kuchenkę mikrofalową, pralkę i jadalnię z krzesłami. W salonie znajduje się narożna sofa, klimatyzacja i telewizor. Cały apartament jest kaftan, jasne i oferuje przyjemny dostęp do przestronnego tarasu - idealny do relaksu na zewnątrz. Lokalizacja: Ten jasny apartament trzypokojowy znajduje się na 5 piętrze dobrze utrzymanego kompleksu mieszkalnego Siana 2 w popularnym nadmorskim mieście Sveti Vlas. Jest w pełni umeblowany, gotowy do zajmowania miejsc i oferuje wspaniały widok na morze. Obiekt jest idealny jako dom letniskowy lub na stałe. Apartament składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu z widokiem na morze. Kompleks znajduje się w cichej okolicy i jest utrzymywany przez cały rok. Sveti Przewodniczący Vlas jest uroczym nadmorskim miastem na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, zaledwie kilka kilometrów od Sunny Beach i UNESCO World Heritage Site of Nessebar. Różne: Masz pytania dotyczące tej nieruchomości, czy chcesz zaplanować oglądanie? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych.