Mieszkanie 1 pokój 54 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$112,484
$2,083/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $2,083/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Opis

Opis przedmiotu: Studio znajduje się w nowoczesnym i dobrze utrzymanym luksusowym kompleksie mieszkalnym Sweet Homes 3 w popularnym ośrodku wypoczynkowym Sunny Beach (Sonnenstrand) na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Apartament ma powierzchnię 54 m ² i znajduje się na 2 piętrze. Oferuje przyjemny widok na basen kompleksu. Studio jest wysokiej jakości, wyposażone w luksusowe meble i oferuje gustowne, nowoczesne wystrój. Kompleks Sweet Homes 3 jest znany ze swojej eleganckiej architektury, dobrze utrzymanych obszarów komunalnych oraz wysokiej jakości konstrukcji i usług. Zapewnia komfortowe warunki życia i nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i do celów wynajmu. Rozwój znajduje się centralnie, ale cicho, zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Okolica oferuje liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i opcje rozrywkowe. Sweet Homes 3 jest jednym z najbardziej atrakcyjnych i dobrze utrzymanych kompleksów mieszkalnych w Sunny Beach, oferując wysoki poziom komfortu i jakości życia. Wyposażenie i osprzęt: Powierzchnia mieszkalna: 54 m ² 2. piętro Widok puli Wysokiej jakości luksusowe meble i nowoczesny design wnętrz Klimatyzacja W pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, szafki kuchenne) Elegancka łazienka z wysokiej jakości sprzętem sanitarnym Winda w budynku Reprezentatywne lobby i dobrze utrzymane obszary komunalne Basen odkryty z leżakami Basen dla dzieci Centrum spa w kompleksie (kryty basen, sauna, łaźnia parowa - w zależności od okolicy) Sala fitness Restauracja / kawiarnia w kompleksie (sezonowa / w zależności od operacji) Dobrze utrzymane tereny zielone i strefy relaksu 24 / 7 ochrona i nadzór wideo Kontrola dostępu / społeczność strzeżona Usługi zarządzania nieruchomościami i wynajem Tylko kilka minut spacerem do plaży Lokalizacja: Kompleks mieszkalny Sweet Homes 3 znajduje się w popularnym kurorcie wypoczynkowym Sunny Beach (Sonnenstrand) na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, jednym z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych kurortów nadmorskich. Lokalizacja jest centralna i jednocześnie miła cisza. Plaża z piaszczystą plażą można dotrzeć w ciągu kilku minut pieszo. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele restauracji, kawiarni, barów, supermarketów i możliwości rozrywki, zapewniając bardzo dobrą infrastrukturę przez cały rok. Centrum Sunny Beach z życiem nocnym jest również szybko dostępne, a kompleks sam oferuje spokojną i dobrze utrzymaną atmosferę życia. Historyczne Stare Miasto Nessebar (UNESCO World Heritage Site) znajduje się zaledwie kilka kilometrów stąd i można do niego łatwo dojechać autobusem lub samochodem. Lotnisko Burgas jest również około 25- 30 minut jazdy samochodem. Sweet Homes 3 łączy w ten sposób atrakcyjną lokalizację między plażą, infrastrukturą, i możliwości rekreacyjnych, co nadaje się na wakacje, wynajem, a także całoroczne życie. Różne: Masz pytania o nieruchomość czy chcesz zaplanować oglądanie? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.