Mieszkanie 1 pokój 70 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$114,135
$1,630/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $1,630/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest dobrze utrzymany dwupokojowy apartament w Santa Sofia Complex społeczności mieszkalnej w popularnym ośrodku wypoczynkowym Sunny Beach na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze dobrze utrzymanego budynku z windą i ma powierzchnię mieszkalną 70 m ². Jest w pełni umeblowany z dobrym, wysokiej jakości umeblowaniem i jest gotowy do ruchu. Idealny zarówno do użytku osobistego, jak i jako nieruchomości inwestycyjnej do celów wynajmu. Układ obejmuje jasny salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię, łazienkę i balkon z widokiem na kompleks lub okolicę. Kompleks oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę z odkrytym basenem, terenów zielonych, usług bezpieczeństwa i kontrolowanego dostępu. W pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, supermarkety i inne obiekty rekreacyjne. Do plaży można dotrzeć w ciągu kilku minut pieszo. Lokalizacja zachwyca spokojem, dobrą infrastrukturą i wysokim potencjałem wynajmu w sezonie letnim. Wyposażenie i osprzęt: Powierzchnia mieszkalna: 70 m ² Pierwsze piętro w dobrze utrzymanym budynku z windą W pełni umeblowane Wysokiej jakości, dobre umeblowanie Jasny salon z częścią kuchenną Oddzielna sypialnia Łazienka z prysznicem i WC Balkon z widokiem na kompleks / środowisko Klimatyzacja Możliwość podłączenia TV i Internetu Otwarty basen w kompleksie Dobrze utrzymane zielone przestrzenie Usługi bezpieczeństwa i kontrolowany dostęp Cicha społeczność mieszkaniowa w dobrej lokalizacji Nadaje się do użytku wakacyjnego i całorocznego życia Lokalizacja: Apartament znajduje się w Santa Sofia Complex rozwoju mieszkalnego w dobrze znanym kurorcie wypoczynkowym Sunny Beach na wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Lokalizacja jest cicha, ale dobrze połączona. Do pięknej piaszczystej plaży można dojechać w ciągu kilku minut pieszo. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, supermarkety, apteki, jak również możliwości rozrywki i rozrywki. Dzięki dobrej infrastrukturze obiekt nadaje się zarówno na wakacje, jak i do całorocznego życia. Transport publiczny i podstawowe udogodnienia są szybko dostępne. Lotnisko Burgas jest około 25- 30 minut samochodem.