Dom wolnostojący 211 m² Nasilava, Białoruś

Nasilava, Białoruś, Ciurliouski sielski Saviet
$153,000
$726/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Parnikovaja vulica, 22

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    211 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 700 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż
  • Łaźnia
  • Ogród
  • Altana

Opis

Piękny dom z wysokiej jakości naprawy, w pobliżu Molodechno. Można wymieniłem na mieszkanie w Mińsk.

❤️Na sprzedaż jest przestronny przytulny dom z wysokiej jakości napraw, gdzie każdy szczegół jest tworzony dla komfortowego życia rodzinnego!

Adres: D. Nosilovo, str. Greenhouse

-Sprzedawane nowoczesny blok domek 210.8 m2 na dzia? ce krajobrazowej 17 akrów, 1 km od Molodechno i 70 km od Moskwy. Powierzchnia mieszkalna - 86,3 m2

Domek zachwyca skalą i rozwagą układu: cztery salony położone na dwóch poziomach dają każdemu członkowi rodziny przestrzeń osobistą i jednocześnie pozostawiają pokój dla gości.

Dom jest wyposażony we wszystkie połączenia dla komfortowego życia: ogrzewanie gazowe z kotła. System ogrzewania wykonany jest z drogich materiałów. Podgrzewane podłogi są wykonywane wokół domu, co zapewnia komfort podczas życia. Centralna woda w domu, lokalne kanalizacja. Zainstalowano dodatkowy kocioł na paliwo stałe.

Okna z podwójnie oszklonymi oknami ogrzewają się zimą, a latem chłodem. Wszystkie parapety są z kamienia.