Dom 77 m² Mołodeczno, Białoruś

Białoruś, Mołodeczno
$39,900
$516/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    ulica Janki Kupały, 25

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    924 m²

Opis

Przytulny dom w mieście Molodechno

❤️Dom, który można odwiedzić bezpośrednio po transakcji - bez dodatkowych kosztów i bólów głowy!

Adres: G. Mołodny, Yankee Kupala Street

Przytulny jednopoziomowy dom o powierzchni 77,4 m kw., z czterema salonami, jest już w pełni gotowy do życia: ciepłe, suche, lekkie, czyste. W 1986 roku odbudowano dom, dach został zastąpiony i zamurowany.

Łączność centralna jest połączona: ogrzewanie, kocioł na paliwo stałe, zaopatrzenie w wodę, jest wszystko dla komfortowego życia. Pod domem jest benzyna.

- Space bathroom, wszystko do wanny lub prysznica.

Sufity podwieszane we wszystkich pokojach dodają miejsca i światła. Na oknach zainstalowane nowoczesne, dwuwarstwowe urządzenia o doskonałych właściwościach izolacji termicznej.
- Jest wygodna piwnica wokół obwodu domu. Istnieje osobne wejście na poddasze, gdzie można wyposażyć plac zabaw lub rekreacji dla dzieci.

Plac jest dobrze zadbany i dobrze zorganizowany: 9.24 akrów ziemi, ogrodzony i starannie wyposażone.

Betonowe ścieżki, dobra szopa (która może być przekształcona w wannę) i jej własną studnię do nawadniania. Wszystko zostało zrobione dla twojego komfortu.