2 bedroom Villa 234 m² Ubud, Indonesia

Ubud, Indonesia, Ubud District
$195,000
$833/m²
;
Last update: 06/11/2025

The year of construction
    2027
  • Number of floors
    Number of floors
    2
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    234 m²
  • Living area
    Living area
    84 m²
  • Land area
    Land area
    150 m²