Wohnung 3 Schlafzimmer 88 m² Alicante, Spanien

Spanien, Alicante
$326,520
$3,710/m²
;
Letzte Aktualisierung: 13.05.26

• Adresse
    Carrer de lEsportista Pitu Perramon Calle Deportista Pitu Perramon

Objekteigenschaften

Angaben zu den Wohnungen

  • Preis pro m²
    Preis pro m²
    $3,710/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Gesamt fläche
    Gesamt fläche
    88 m²

Beschreibung

Een gevestigde wijk met alle benodigde diensten voor een comfortabel en rustig leven, supermarkten, onderwijsinstellingen, gezondheidscentrum, groene zones, winkelcentra, sportfaciliteiten en goede verbindingen via de weg en het openbaar vervoer. De urbanisatie bestaat uit 100 woningen met meerdere gezinnen, met 1, 2 en 3 slaapkamers, allemaal met terrassen die veel licht in de hele woning brengen. Het beschikt over gemeenschappelijke zones die zijn ontworpen voor het maximale genot en welzijn van de bewoners, met een zwembad en zonneterras, ruime groenvoorzieningen, een speeltuin, gemeenschappelijke parkeergelegenheid en bergingen. Keuken uitgerust met inductiekookplaat, filtersysteem, oven en ingebouwde magnetron, tenzij dat vanwege de afmetingen niet mogelijk is. In dat geval wordt de oven onder de inductiekookplaat geplaatst en de magnetron wordt in het bovenste meubel verwerkt. Werkblad en achterwand in compact kwarts of vergelijkbaar. Dubbelzijdige inox spoelbak onder het aanrecht met mengkraan. Airconditioning voor koeling en verwarming via kanalen met luchtuitlaten in de woonkamer en slaapkamers. De productie van warm tapwater wordt gerealiseerd via gecentraliseerde aerothermie. Lift Gemeenschappelijke Parkeergelegenheid Zwembad Veiligheidsdeur Speelzone