4 bedroom Villa 330 m² Bellapais, Northern Cyprus

Bellapais, Bellapais, Northern Cyprus, Girne Belediyesi
$505,106
$1,531/m²
;
Last update: 24/02/2023

Bedrooms
    4
  • Bathrooms
    Bathrooms
    5
  • Total area
    Total area
    330 m²

Location on the map

Bellapais, Bellapais, Northern Cyprus, Girne Belediyesi
Food & Drink
Leisure