4 room house 127 m² Opcina Vir, Croatia

Opcina Vir, Croatia
$331,035
$2,607/m²
;
Last update: 30/08/2024

The year of construction
    1998
  • Number of floors
    Number of floors
    1
  • Rooms
    Rooms
    4
  • Total area
    Total area
    127 m²
  • Land area
    Land area
    281 m²

Description

I27878 Bobovik

Location on the map

Opcina Vir, Croatia
Grocery stores
Food & Drink
Finance
Leisure