1 bedroom apartment Kargıcak, Turkey

Alanya, Kargıcak, Turkey
$68,975
$1,301/m²
;
Last update: 31/10/2023

Price per m²
    $1,301/m²
  • Rooms
    Rooms
    1
  • Bedrooms
    Bedrooms
    1
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Living area
    Living area
    53 m²