1 bedroom apartment 30 m² Bangkok, Thailand

Thailand, Bangkok
$121,000
$4,033/m²
;
Last update: 13/05/2026

Price per m²
    $4,033/m²
  • Floor
    Floor
    9
  • Rooms
    Rooms
    2
  • Bedrooms
    Bedrooms
    1
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    30 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2027
  • Number of floors
    Number of floors
    35