Kawalerka 29 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$211,027
$7,277/m²
;
In CRM: 2109467
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.03.2026

Cena za m²
    $7,277/m²
  • Piętro
    Piętro
    20
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    29 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    50

Opis

Apartamenty w Dubaju w projekcie Binghatti Sky Terraces to świetna okazja, aby kupić mieszkanie w Dubaju w nowoczesnym obszarze Motor City. Nieruchomości w ZEA w takich projektach łączy styl, komfort i wysoki potencjał inwestycyjny.

Binghatti Sky Terraces to nowoczesne mieszkanie w Dubaju z futurystyczną architekturą i przemyślaną koncepcją. Apartamenty w Dubaju nadają się do mieszkalnych i inwestycyjnych nieruchomości w Dubaju z wysokim zyskiem (do 7- 9% rocznie).

Projekt jest skierowany do tych, którzy planują kupić mieszkanie w ZEA z perspektywą wzrostu wartości. Apartamenty w Dubaju ceny w tak dynamicznie rozwijających się obszarach wykazują stały wzrost.

Wnętrza są zaprojektowane z naciskiem na komfort:

  • planowanie
  • wysokiej jakości materiały wykończeniowe
  • panoramiczny
  • projekt funkcjonalny

Jest to mieszkanie w Dubaju z nowoczesnym podejściem do przestrzeni mieszkalnej, wymagane zarówno przez kupujących i najemców.

Wyposażenie komfortowe:

  • beach- pool