Mieszkanie 43 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$67,000
$1,558/m²
;
In CRM: 36780
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,558/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²

Opis

36780 Sprzedam mieszkanie z jedną sypialnią w samym sercu miasta. Całkowita powierzchnia 43 metrów kwadratowych, lokalizacja elewacji sprawia, że przestrzeń jasne i obiecujące. Mieszkanie wymaga świeżego spojrzenia na renowację, ale pozwala na stworzenie wnętrza całkowicie dla siebie i wdrożenie wszelkich pomysłów - świetna opcja dla tych, którzy cenią wolność w planowaniu i chcą żyć w sercu miasta. Podwórko jest schludne, z możliwością parkowania i wygodnym dostępem do wejścia. Lokalizacja jest absolutna plus: w odległości spaceru, sklepy, przystanki transportowe, restauracje, instytucje edukacyjne, obiekty kulturalne i wszystko, co sprawia, że życie w centrum tak wygodne i dynamiczne, jak to możliwe. Idealny do życia, wynajmu lub inwestowania