Mieszkanie 38 m² Avanhard, Ukraina

Avanhard, Ukraina
$45,000
$1,184/m²
;
In CRM: 36480
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,184/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    12 m²

Opis

36480 Apartament z remontem i własnym tarasem w innowacyjnym kompleksie mieszkalnym Urban Market - format, w którym wszystko dla życia, pracy i rekreacji jest w jednym miejscu. Rozmyślny układ obejmuje przestronną kuchnię studio z dostępem do tarasu, przytulną sypialnię i nowoczesną łazienkę. Naprawa Turnkey będzie wykonywana: klimatyzacja, budowa kuchni z urządzeniami, kotły, kabina prysznicowa i wszystkie hydrauliki są zainstalowane - apartament jest w pełni gotowy do życia. Urban Market to komfort i nowoczesny rytm miasta. publiczne strefy wypoczynkowe i tarasy szkoła pomieszczenia kooperacyjne i biurowe centrum fitness, kawiarnia, sklepy Urban Market to nowa generacja mieszkań, gdzie można żyć, pracować i zrelaksować się bez kompromisu.