Dom 4 pokoi 200 m² Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$436,535
$2,183/m²
;
Data aktualizacji: 15.02.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    312 m²

Opis

Przestronny rezydencja w Ko Kaeo, całkowicie odnowiony i gotowy do wprowadzenia. Projekt wykonany jest w wyrafinowanym stylu Modern Classic - jest to idealne połączenie nowoczesnej funkcjonalności i klasycznej estetyki. Dom znajduje się w prywatnej i spokojnej części dzielnicy Samkong, Ko Kaeo, który pozwala cieszyć się ciszą, pozostając w centrum infrastruktury miejskiej.