Willa 3 pokoi 380 m² Ban Bang Ku, Tajlandia

Ban Bang Ku, Tajlandia, Ko Kaeo
$464,731
$1,223/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

• Adres
    Chalermprakiat Ror 9, 180 IKEA

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    380 m²

Opis

Odkryj komfort i wygodę w tej pięknie zmodernizowanej willi basen 3-pokojowe idealnie położony w pobliżu kluczowych miejsc życia w Phuket. Pierwsza lokalizacja - Bypass Road, Phuket TownLand Rozmiar: 380 m2 Sypialnie 124; 2 łazienki Prywatny basen: 3,5m x 7mJust 1 minut do IKEAOnly 3 minuty do Premium Outlet5 minut do Central Festival i wiodących szkół międzynarodowych Ten dom jest idealny dla rodzin lub inwestorów szukających dobrze zlokalizowanej, wysoce potencjalnej nieruchomości z nowoczesnych udogodnień i prywatnego stylu życia na zewnątrz. Cena sprzedaży: 14,900,000 THBTransfera podzielona 50 / 50 Sprzedawca pokrywa podatek dochodowy i stempel dutyBuyer odpowiedzialny za wszelkie opłaty związane z hipoteką Działaj szybko - ta okazja nie potrwa długo w jednym z najbardziej niewymagających obszarów Phuket!