Mieszkanie 3 pokoi 310 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$1,36M
$4,380/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Viset Road, 12 34 Siam Cafe Sandwich Guesthouse

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,380/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    310 m²

Opis

RAW5296

Beach- front nowoczesna willa z bezpośrednim dostępem do plaży Friendship w Rawai, Phuket.

Tropikalny nowoczesny styl, wysokiej jakości importowane materiały, przytulny komfort i high-tech wyposażenie w jednym z najlepszych miejsc Phuket.

Na miejscu wykwalifikowanego zarządzania willą jest dostępny w języku rosyjskim, angielskim, tajskim, francuskim i włoskim dla wszelkich "à-la-carte" profesjonalne usługi i wsparcie.

Luksusowe cechy obejmują:

  • Jacuzzi na tarasie na najwyższym piętrze z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze

  • W pełni wyposażona kuchnia w stylu włoskim z ekspresu do kawy Nespresso i innych urządzeń

  • Built- in niebieski LED oświetlenie piwnica wina dual- strefa (wina, champagnes)

  • Mirror- wykończenie amerykański styl Samsung lodówka i zamrażarka z lodowca i dozownik zimnej wody

  • Marmur odkryty basen z wodospadem i oświetleniem

  • Prywatny i bezpośredni dostęp do plaży

  • Pełne meble ogrodowe na zewnątrz i grill

  • Sala nad morzem z obiadem, w tym automatyczny stół z drewna tekowego

  • Samsung Full HD Smart TV 3D 60 cali z kino domowe - iPhone, iPod dock - czytniki DVD