Mieszkanie 5 pokojów 240 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$1,47M
$6,143/m²
;
Data aktualizacji: 10.05.2026

Cena za m²
    $6,143/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    240 m²

Opis

BAN22766

Rzadka możliwość posiadania wielofunkcyjnej nieruchomości inwestycyjnej przeznaczonej do maksymalnego dochodu z najmu.
Ten 422.25 m kw. dom jest podzielony na trzy samodzielne przestrzenie mieszkalne, co czyni go idealnym dla inwestorów, którzy chcą generować silne zwroty przy zachowaniu możliwości życia na miejscu.

Kluczowe korzyści

  • Trzy oddzielne jednostki mieszkalne do wynajęcia
  • Przestronne podłogi właściciela z prywatnym dostępem
  • Pokład dachowy nadaje się do wypoczynku lub wynajem udogodnień
  • Układ dużego popytu na czynsze długoterminowe i krótkoterminowe
  • Silny potencjał dochodowy w obszarze po południu
  • Parking dla dwóch samochodów

Lokalizacja

Położony w jednej z najbardziej aktywnych stref mieszkalnych i handlowych Phuket, nieruchomość ta korzysta ze stałego zapotrzebowania na wynajem.
Mieszkańcy cieszą się bliską bliskością kawiarni, restauracji, sklepów spożywczych, siłowni, miejsc pracy i lokalnych rynków.
Łatwy dostęp do dróg zapewnia szybki dojazd do plaż, centrów życia i dzielnic biznesowych, co czyni go atrakcyjnym zarówno dla najemców i właścicieli.