Mieszkanie 3 pokoi 106 m² Finestrat, Hiszpania

Finestrat, Hiszpania
$592,033
$5,585/m²
;
In CRM: 487266
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

• Adres
    Carrer Sant Vicent, 21

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,585/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Kompleks mieszkalny składa się z 138 mieszkań, rozmieszczonych w 9 niskich blokach, zaprojektowanych w celu maksymalizacji wykorzystania naturalnego światła i komfortu. Obecnie sprzedaje Fazę 1.Wszystkie apartamenty obejmują: Prywatny taras z otwartymi widokami Podziemny parkingOddzielny pokój użytkowy Instalacja wstępna do stacji ładowania pojazdów elektrycznych Dostępne typy: Apartamenty z 2 i 3 sypialniami Penthouses z słonecznymi tarasami i panoramicznym widokiem✨ Nowoczesny design i wysokiej efektywności energetycznej Apartamenty wyróżniają się ich nowoczesne wykończenia i wysokiej jakości materiały: Powłoka ceramiczna w całym apartamencie Produkty zewnętrzne z izolacji cieplnej i hałasu Żaluzje elektryczne w salonie i sypialnie Kuchnia wyposażona w wbudowany sprzęt System klimatyzacji z kanałami (zimno / ciepło) Aerotermia do gorącej wody Instalacja światłowodu i złączy RJ45 we wszystkich pokojach Proponowana efektywność energetyczna (wstępna certyfikacja)🌴 Wspólne obszary w stylu kompleksu wypoczynkowego zaprojektowane jako przestrzeń mieszkalna z wyłącznymi usługami: Nieskończoność basen dla dorosłych Basen i basen dla dzieci Spa, sala gimnastyczna i strefa współpracy Miejsca dla padeli i piklebola Miejsca dla kalistenik i biozdrowia Ściany Plac zabaw dla dzieci Obszary zielone i obszary rekreacyjne📍 Strategiczne położenie na Costa Blanca Położony między Finestrat i Benidorm, zapewnia doskonałe połączenia: Bezpośredni dostęp do autostrady AP- 7 Bliski przystanek tramwajowy z połączeniem z Alicante zaledwie kilka minut od La Marina Plaże Benidorm i Villajoyosa Bay w pobliżu Alicante Elche Airport zaledwie 30 minut