Mieszkanie 3 pokoi 145 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$377,041
$2,600/m²
;
In CRM: 487985
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $2,600/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²

Opis

KEOPS WŁAŚCIWOŚCI prezentuje SUNSET VILLAGE - kompleks mieszkalny 172 apartamenty znajduje się w 6 blokach z 3 piętrami i dwa podziemne piętra do parkowania i przechowywania. Kompleks znajduje się w obszarze rozwoju La Hoya w Torrevieja i wyróżnia się jego przemyślany wnętrza i na zewnątrz. Apartamenty 2 i 3 sypialnie z widokiem na południowy zachód są tak, że wszystkie wyglądają na rozległych wspólnych obszarach, co pozwala cieszyć się otwartymi widokami i zapewnić większą prywatność. Istnieją apartamenty o różnych rozmiarach, wszystkie z dużymi ogrodami, przestronne tarasy lub solarium, aby zaspokoić wszelkie potrzeby klienta. Obszary wspólne obejmują tereny zielone, baseny, tereny padelli, place zabaw dla dzieci, salę fitness, przestrzeń rowerową i obszary biozdrowia. Ogólnie rzecz biorąc, jest to kompleks stworzony, aby cieszyć się morzem, naturą i dobrobytem, że życie na Costa Blanca zapewnia.