Mieszkanie 2 pokoi 84 m² San Javier, Hiszpania

San Javier, Hiszpania
$329,459
$3,922/m²
;
In CRM: 471524
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,922/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Opis

Nowy ekskluzywny kompleks apartamentów cuidadosamente przeznaczony jest do komfortowego, nowoczesnego i eleganckiego życia. Każdy apartament wyróżnia się przestronnym prywatnym tarasem, idealnym do relaksu na świeżym powietrzu i cieszyć się klimatem i widokiem. Penthouses posiadają imponujący solarium, idealne do relaksu i wypoczynku. Układ apartamentów jest funkcjonalny i jasny: są przestronne sypialnie z budynką- w szafy, duży salon ze zintegrowaną kuchnią i dwie pełne łazienki, z których jeden znajduje się w głównej sypialni. Łazienka wyposażona jest w wysokiej jakości wykończenia. Kuchnia jest w pełni wyposażona i zaprojektowana, aby łączyć design i praktyczność. Komfort, dostępność i jakość Kompleks posiada okna z podwójną szybą, wstępną instalację systemu klimatyzacji, windę, a także wejścia bez barier oraz strefy publiczne przystosowane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Wszystkie apartamenty są oferowane w stanie "nowego budynku", który zapewnia spokój i korzyści nowoczesnej i energooszczędnej budowy. Przestrzenie otwarte i obszary wspólne Kompleks mieszkalny starannie terenów zielonych, które łączą ogrodów publicznych i, w wielu apartamentach, prywatnych ogrodów. Ponadto można mieć własny basen, jak również zadaszone tarasy i odkryte obszary z widokiem na ogród, basen lub morze, w zależności od rodzaju nieruchomości. Cena każdego apartamentu obejmuje bezpłatny parking. Ponadto można kupić spiżarnię i garaż podziemny dla jeszcze większej wygody. Praktyczne położenie i dobra dostępność transportu Lokalizacja jest jedną z głównych zalet projektu. Kompleks znajduje się w pobliżu centrum miasta, z wygodnym dostępem do transportu publicznego, szkół, terenów zielonych i podstawowych usług, a także w pobliżu portu. To wszystko sprawia, że ten apartament jest doskonałym wyborem zarówno dla stałego zamieszkania i inwestycji lub jako drugi apartament nad morzem.