Mieszkanie 2 pokoi 71 m² Denia, Hiszpania

Denia, Hiszpania
$370,641
$5,220/m²
;
In CRM: 471774
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $5,220/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Opis

Odkryj ekskluzywny kompleks mieszkalny w uroczym mieście Denia. Ten nowoczesny projekt jest tworzony dla tych, którzy cenią komfort i styl w uprzywilejowanej lokalizacji regionu. Powierzchnia apartamentów waha się od 72 m2 do 87 m2, układ obejmuje od 2 do 3 sypialnie - idealne dla rodzin o różnych potrzebach. Każdy apartament jest starannie zaprojektowany z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni i naturalnego światła. Będziesz żyć w nowoczesnym i przytulnym środowisku, które jest idealne dla tych, którzy szukają spokojnego i komfortowego życia na Costa Blanca. Zakończenie działań planowane jest na lipiec 2025 r., a ten nowy kompleks stanowi wyjątkową szansę inwestycyjną w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów Denii. Otoczony spektakularną naturą i z wygodnym dostępem do wszystkich niezbędnych usług, będzie to idealny wybór dla tych, którzy chcą w pełni cieszyć się śródziemnomorskim stylu życia. Nie przegap szansy na bycie częścią tego ekskluzywnego projektu. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwuj nowy dom w Denii. Życie w Denii oznacza cieszenie się naprawdę wysoką jakością życia. To miasto z bogatą historią i kulturą łączy spokój i dynamiczną atmosferę. Plaże piaszczyste, wykwintna gastronomia i tętniące życiem życie lokalne sprawiają, że Denia jest idealnym miejscem dla osób szukających idealnego domu na Costa Blanca.