Dom 3 pokoi 94 m² Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania

Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania
$315,004
$3,351/m²
;
In CRM: 470831
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Witaj w nowym życiu w harmonii z naturą. Odkryj unikalny projekt mieszkalny w La Pinilla (Murcia), stworzony dla osób szukających domu, który łączy w sobie ciszę, piękno naturalne i nowoczesne zasady zrównoważonego rozwoju. Zielone i energooszczędne domy to nie tylko zbiór domów, ale też starannie zaplanowana społeczność, która wzbogaca życie mieszkańców. Kompleks znajduje się w pobliżu rajskich plaż Bolnuevo i zaledwie 25 minut od międzynarodowego lotniska w Murcia Region (RMU). Jest to idealne połączenie wiejskiego uroku i nowoczesnej dostępności transportu. trasy spacerowe i turystyczne w pobliżu; wygodna bliskość miast Murcia i Kartageny; rozwinęła infrastrukturę z łatwym dostępem do szpitali, szkół i centrów handlowych. Infrastruktura i obiekty wysokiego szczebla przestronne tereny zielone i tereny sportowe; ochrona i bezpieczeństwo okrągłego zegara; szybki Internet; Doskonałe połączenia transportowe. Ponadto kompleks zapewnia wspólne przestrzenie dla imprez społecznych i placów zabaw dla dzieci, tworząc idealne środowisko życia, rozwoju i komunikacji.