Mieszkanie 3 pokoi 79 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$353,697
$4,477/m²
;
In CRM: 470950
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,477/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Opis

Położony w samym sercu tętniącego życiem obszaru Torrevieja, ten nowy kompleks mieszkalny wyróżnia się bliskość musującego Morza Śródziemnego. Posiada 44 nowoczesne dwu- i trzypokojowe apartamenty, starannie zaprojektowane do różnych stylów życia. Apartamenty na pierwszych piętrach posiadają prywatne ogrody, a wyższe poziomy zaskoczenia z przestronnych tarasów dachu, idealne do opalania i relaksu w świeżym powietrzu morskim. Każdy apartament wyróżnia się otwartym układem: w pełni wyposażona kuchnia typu open- jest połączona z przestronnym, wypełnionym światłem salonem, tworząc idealne miejsce na relaks i recepcji gości. Każdy apartament posiada dwie eleganckie łazienki, z których jeden jest swój własny w głównej sypialni dla dodatkowego komfortu. Salon i sypialnia zapewniają dostęp do dużego tarasu lub balkonu, z którego można w pełni cieszyć się łagodnym klimatem tego pięknego regionu śródziemnomorskiego. Koszt mieszkania waha się od 275 200 euro do 296 100 euro, obszar - od 113 m2 do 137 m2. Każdej transakcji towarzyszy opłata agencyjna w wysokości 8%. Apartamenty znajdują się na dwóch poziomach i wyróżniają się ciepłymi podłogami i podwójnie oszklonymi oknami. Cena każdej nieruchomości obejmuje parking w podziemnym garażu. Otwarte kuchnie są w pełni wyposażone i zaprojektowane do najwyższych wymagań przyszłych mieszkańców. Miasto Torrevieja znane jest z przyjaznej atmosfery i bogatego życia. Wybieranie mieszkania tutaj, można uzyskać połączenie naturalnego piękna i nowoczesnych udogodnień. Mieszkańcy kompleksu mają dostęp do szerokiej gamy usług i obiektów rekreacyjnych, które przyczyniają się do aktywnego i spełniającego się stylu życia. Dla rodzin jest basen dla dorosłych, oddzielny basen dla dzieci i plac zabaw dla dzieci. Dodatkowymi zaletami są jacuzzi i tereny zielone, idealne do relaksu i relaksu na świeżym powietrzu.