Mieszkanie 3 pokoi 98 m² lAlfas del Pi, Hiszpania

lAlfas del Pi, Hiszpania
$469,479
$4,791/m²
;
In CRM: 469072
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,791/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Doświadcz autentycznej śródziemnomorskiej atmosfery w Alfas del Pi. Przedstawiamy ekskluzywny kompleks mieszkalny w jednym z najbardziej uprzywilejowanych obszarów Costa Blanca. Tutaj, gdzie morze, góry i natura są w harmonii, znajdziesz idealne miejsce na spokojne i wygodne życie. Nowoczesny kompleks obejmuje 123 apartamenty zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie: praktyczne, jasne układy i duże okna panoramiczne. Możesz wybrać apartamenty z 1, 2 lub 3 sypialniami (dominujące opcje z 2 sypialniami). Wszystkie apartamenty posiadają przestronne tarasy, dzięki czemu można cieszyć się łagodnym klimatem śródziemnomorskim przez cały rok. Obszary publiczne przeznaczone są dla relaksu i przyjemnej rozrywki: basen, zielone ogrody, plac zabaw, prywatne miejsca parkingowe w garażu, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo dla całej rodziny. Lokalizacja kompleksu jest naprawdę unikalna: między morzem a górami, zaledwie kilka minut od plaż El Albir i Altea, obok Parku Przyrody Serra Helada. W bliskim sąsiedztwie znajdują się supermarkety, szkoły, ośrodki opieki zdrowotnej i dynamiczna społeczność międzynarodowa. Aktywni miłośnicy stylu życia docenią możliwości turystyki pieszej, rowerowej i sportowej w klubach wysokiego poziomu. Dzięki doskonałemu połączeniu z Benidormem i sąsiednimi miastami, projekt ten stanowi wyjątkową okazję zarówno do zakupu mieszkania podstawowego, drugiego mieszkania, jak i idealnego miejsca do zdalnej pracy w otoczeniu przyrody i wysokiej jakości życia. Zacznij nowe życie na Costa Blanca z komfortu i piękna, o którym zawsze marzyłeś.