Mieszkanie 3 pokoi 111 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$510,661
$4,601/m²
;
In CRM: 469332
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,601/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    111 m²

Opis

Szukasz zakwaterowania nad morzem z wygodą kompleksu wypoczynkowego? Masz szansę kupić zupełnie nowe mieszkanie w jednym z najbardziej wysublimowanych obszarów Costa Blanca. Zaledwie 250 metrów od plaży jest ekskluzywny kompleks mieszkalny nowych budynków, idealny do stałego zamieszkania, jako drugi dom lub jako inwestycja. Nowoczesny design i jasne przestrzenie Apartamenty są zaprojektowane dla komfortowego życia i rekreacji przez cały rok. Na sprzedaż są opcje z 2 i 3 sypialnie i 2 łazienki. Układy typu open- z kuchnią w stylu amerykańskim w połączeniu z salonem dają pokoje poczucie spacyjności i wypełniają każdy róg światłem. Można wybrać apartamenty z prywatnym ogrodem na parterze, z przestronnymi tarasami na piętrach pośrednich lub z imponującym prywatnym solarium w penthouses. Wszystkie apartamenty zawierają miejsce na parkingu podziemnym i magazyn, który zapewnia dodatkową przestrzeń i funkcjonalność. Uprzywilejowane usługi w zakresie środowiska i premii Ten kompleks mieszkalny jest zaprojektowany, aby dać unikalne poczucie komfortu i dobrego samopoczucia. Szerokie wspólne obszary obejmują trzy baseny (jeden z nich ogrzewany), siłownię z jacuzzi, kort padel, boisko petanque i starannie ogrodów krajobrazowych. 3 wspólne baseny, jeden z nich ogrzewany Sala gimnastyczna ze strefą jacuzzi Dwór i obszar petanque Manicure przestrzeniami zielonymi i obszarami spacerowymi Basen dla dzieci i bezpieczny plac zabaw dla dzieci Życie nad morzem z dostępem do wszystkich udogodnień Punta Prima ma doskonałą dostępność do wszystkich niezbędnych usług: sklepów, restauracji, ośrodków medycznych i obiektów rekreacyjnych. Dzięki temu, że plaża jest dosłownie kilka kroków stąd, każdy dzień tutaj czuje się jak mała ucieczka do raju. Poproś o więcej informacji i odwiedź swój nowy dom na wybrzeżu Morza Śródziemnego.