Szeregowiec 3 pokoi 111 m² Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania

Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania
$394,174
$3,551/m²
;
In CRM: 469630
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    111 m²

Opis

Odkryj unikalną kolekcję odosobnionych willi w jednym z najbardziej spokojnych i uprzywilejowanych obszarów południowo-wschodniej Hiszpanii. Położony w samym sercu Hacienda del Álamo Golf Resort, domy te oferują unikalny poziom komfortu, łącząc nowoczesny design, śródziemnomorska architektura i naturalne otoczenie z terenów zielonych i pola golfowego. Każda willa jest zaprojektowana z myślą o różnych stylach życia, ale wszystkie opcje łączą kluczowe zalety: przestronne, zielone przestrzenie, Całkowita prywatność, prywatny basen, Wysokiej jakości wykończenie. Ciesz się luksusem życia w bezpiecznym środowisku, z doskonałą dostępnością transportu i wszystkie niezbędne usługi w ciągu zaledwie kilku minut. Wille są prezentowane w różnych typologii i będą odpowiadać różnym potrzebom: od nowoczesnych i funkcjonalnych projektów, idealnych jako stałe miejsce zamieszkania, do opcji z tradycyjnym śródziemnomorskim urokiem lub uprzywilejowane widoki na pole golfowe. Nadaje się do całorocznego życia, jak również do rekreacji lub inwestycji w obszarze wysokiego popytu - tutaj znajdziesz dom, który naprawdę ci odpowiada. Jest to wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią jakość życia, komfort i doskonałą lokalizację. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, które z tych ekskluzywnych willi będzie idealnym wyborem.