Mieszkanie 3 pokoi 132 m² Mutxamel, Hiszpania

Mutxamel, Hiszpania
$514,191
$3,895/m²
;
In CRM: 469018
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,895/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²

Opis

Nieruchomości w Bonalba Green Odkryj przytulne przestrzenie w unikalnym środowisku. Spacer przez ten kompleks mieszkalny przypomina wizytę w imponującej otwartej galerii sztuki. Przestronne obszary i wspólne przestrzenie są wykonane w nowoczesnym stylu, z uwzględnieniem każdego szczegółu, jak w prawdziwym dziele sztuki. Każdy róg daje powód do relaksu i rozproszenia uwagi od codziennych zmartwień. Korzyści z nowych budynków Bonalba Green Czy jesteś sam, ze zwierzakiem czy z bliskimi, każda przestrzeń jest zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort wizualny i poczucie bezpieczeństwa. We wspólnych obszarach można znaleźć: Duża fontanna dekoracyjna, wyłożona niebieskimi płytkami. Obszar basenu otoczony naturalnym trawnikiem. Meble na świeżym powietrzu umieszczone na całym terytorium, idealne do relaksu i cieszyć się widokiem na okolicę. Małe obszary ze sztucznym trawnikiem i elementami ceramicznymi z wykończeniem pod polerowanym drewnem. Kompleks jest w pełni ogrodzony i wyposażony w interkom wideo, który gwarantuje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo bliskich. Życie w mieście Mutsamel Położony w pobliżu Mutsamel (prowincji Alicante), ten obszar oferuje idealne połączenie spokoju i wygodne połączenie z miastem. Koszt mieszkania w tym projekcie waha się od 266.000 do 560.000 euro. Powierzchnia obiektu wynosi od 99 m2 do 345 m2, z możliwością rozmieszczenia dla 2 lub 3 sypialni, co pozwala wybrać mieszkanie dla różnych potrzeb i stylu życia.