Mieszkanie 2 pokoi 145 m² el Poble Nou de Benitatxell Benitachell, Hiszpania

el Poble Nou de Benitatxell Benitachell, Hiszpania
$441,239
$3,043/m²
;
In CRM: 468320
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,043/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²

Opis

Przynosimy Państwa uwagę nowoczesne apartamenty w ekskluzywnym kompleksie, gdzie każdy budynek ma tylko pięć apartamentów. Budowa jest aktywnie w toku, a w pełni umeblowane mieszkanie demonstracyjne jest już dostępne do oglądania. Dzięki różnym układom, apartamenty te nadają się do każdego zadania: inwestycji, drugiego zamieszkania lub nowego stałego domu. Istnieje apartament z 2-3 sypialnie i 2 lub 3 łazienki. Każdy apartament jest przeznaczony do maksymalizacji funkcjonalności i komfortu, a także oferuje przestronne powierzchnie zewnętrzne. Przy wyborze penthouse, otrzymasz duży taras; duplex oferuje szeroki ogród, a typ pośredni łączy zalety obu opcji. Windy we wszystkich budynkach Pokryte miejsca parkingowe Panele słoneczne dla obszarów wspólnych Wspólna pula Klub towarzyski Plac zabaw dla dzieci Apartamenty są w pełni przygotowane do zajmowania od pierwszego dnia i są uzupełnione przez doskonałe wspólne obszary idealne dla całej rodziny. Strategiczna lokalizacja, w pobliżu atrakcji turystycznych i szlaków turystycznych, takich jak droga do Cala Llebeig i przyległego parku naturalnego, sprawia, że ta oferta jest naprawdę wyjątkowa. Jeśli rozważasz zakup na późniejszy wynajem, możesz poprosić o raport zwrotny przygotowany przez lokalnych ekspertów rynku. Apartamenty znajdują się w prowincji Alicante, w prestiżowej okolicy Benitachel. W tym przypadku charakter i bliskość infrastruktury miejskiej są połączone pod względem ekologicznym. Ceny wahają się od 445,800 €do 547 000 €, o powierzchni od 166 m2 do 345 m2, co sprawia, że kompleks jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących równowagi między jakością życia i komfortem.