Dom 3 pokoi 417 m² el Poble Nou de Benitatxell Benitachell, Hiszpania

el Poble Nou de Benitatxell Benitachell, Hiszpania
$1,58M
$3,777/m²
;
In CRM: 67507
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.04.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    417 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Nieruchomość w Magnolias Design Urocze miasto Benitachel, położone w imponującej okolicy Cumbre del Sol, oferuje wyjątkową okazję do zakupu nowoczesnych nieruchomości projektantów. Te prestiżowe obiekty są zorientowane na południowy wschód, co pozwala cieszyć się unikalnym widokiem na Morze Śródziemne i wyspę Ivisa. Nowoczesna estetyka jest wyrażona w przestrzeniach przestronnych, otwartych: oddzielna kuchnia i jadalnia są idealnie połączone z powierzchniami zewnętrznymi, tworząc harmonijną jedność wnętrza i zewnątrz. Zalety nowych budynków Magnolias Design Na tym wyłącznym obszarze nowe budynki kosztują od 1.189.000 €do 1.871.000 €zwykle oferują trzy sypialnie i około 479 m2 całkowitej powierzchni mieszkalnej. Na parterze znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki, a dzięki dodatkowej przestrzeni na poziomie gruntu z prywatnym zadaszonym tarasem, możliwe jest wyposażenie czwartej sypialni. Domy te posiadają również ogród, zadaszony parking i przestronne tarasy, idealne do relaksu i życia na zewnątrz. Życie w Benitachell Życie w Benitachela daje możliwość korzystania z doskonałej kombinacji nowoczesnej architektury i przyrody każdego dnia. Projekt ten jest żywym przykładem takiej harmonii, oferując mieszkańcom wyjątkowe środowisko o wysokiej jakości życia i innowacyjnym wzornictwie, przyczyniając się do tworzenia niezapomnianych wspomnień.