Mieszkanie 3 pokoi 117 m² Mutxamel, Hiszpania

Mutxamel, Hiszpania
$403,940
$3,452/m²
;
In CRM: 467826
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,452/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    117 m²

Opis

Nowe apartamenty mieszkalne w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej w pobliżu Alicante. Odkryj nowy format obudowy, gdzie nowoczesny design i spokój środowiska łączą się, aby zapewnić naprawdę wysoką jakość życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny jest postrzegany jako przestrzeń, w której każdy szczegół zaprasza do korzystania z komfortu, przyrody i nowoczesnej architektury. Rozległe obszary wspólne tworzą szczególną atmosferę - spacerując przez nie, jakbyś był w otwartej galerii sztuki. Przemyślane otwarte przestrzenie dają poczucie harmonii i elegancji, oferując idealne miejsca na relaks, relaks i komunikację z rodziną lub przyjaciółmi. Kompleks zapewnia dobrze zadbane tereny zielone i obszary rekreacyjne, zaprojektowane, aby cieszyć się łagodnym klimatem śródziemnomorskim przez cały rok. Wśród udogodnień znajduje się elegancka fontanna dekoracyjna z niebieskimi mozaikami, basen otoczony naturalnym trawnikiem i idealny do relaksu, a także różne przestrzenie z meblami na zewnątrz, skąd można podziwiać otaczający krajobraz i cieszyć się świeżym powietrzem. Urbanizacja jest zaprojektowana z priorytetem bezpieczeństwa i wygody dla mieszkańców. Cały obwód jest w pełni ogrodzony i wyposażony w system domofonu wideo, który gwarantuje prywatność i spokój w każdej chwili. Kompleks znajduje się w cichej okolicy w pobliżu Alicante i pozwala cieszyć się mierzoną atmosferę obszaru mieszkalnego, nie rezygnując z bliskości wszystkich niezbędnych usług. Mutxmel łączy urok śródziemnomorskiego miasta z doskonałą dostępnością transportu do miasta, plaż, pól golfowych i obszarów handlowych. Wspaniała okazja zarówno dla tych, którzy szukają stałego miejsca zamieszkania, jak i dla inwestorów zainteresowanych kupnem nowoczesnych nieruchomości na Costa Blanca.