Willa 3 pokoi 238 m² Algorfa, Hiszpania

Algorfa, Hiszpania
$620,323
$2,606/m²
;
Data aktualizacji: 8.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    238 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    196 m²

Opis

NOWE FILMY BUDYNKOWE W LA FINCA GOLF Nowa budowa 8 willi w La Finca Golf, Algorfa. Nowoczesne domy składają się z 2 sypialni, 2 łazienki, otwarta kuchnia, pokój dzienny z otwartym widokiem na taras, północ / piwnica, solarium, prywatny ogród z parkingiem. Prywatne opcje puli za dodatkową opłatą. Te właściwości mają dzień, noc i pół piętrze, bardzo wszechstronne i w pełni dostosowane do swoich potrzeb, jak również solarium i pokryte i odkryte tarasy, z widokiem na cały region Vega Baja del Río Segura. Mieszkanie znajduje się w La Finca Golf, w gminie Algorfa, w obszarze Vega Baja Costa Blanca South. La Finca Przewodniczący Golf jest 18-dołkowym kursem par '72, zaprojektowanym przez Pepe Gancedo i zainaugurowanym w 2002 roku, który gościł wiele prestiżowych turniejów na poziomie zarówno amatorskim jak i zawodowym. Zaledwie 15 minut jazdy od piaszczystych plaż Guardamar del Segura i tylko 35 minut od lotniska Alicante. Duże miasta Almoradi, Benijófar i Ciudad Quesada znajdują się w krótkiej odległości jazdy. Torrevieja i Orihuela Costa, z ich dużych centrów handlowych, są 15 minut jazdy od hotelu.