Mieszkanie 3 pokoi 124 m² el Verger, Hiszpania

el Verger, Hiszpania
$542,430
$4,374/m²
;
In CRM: 460564
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,374/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    124 m²

Opis

W El Verger znajdziesz prawdziwy raj na wybrzeżu. Nowy kompleks mieszkalny oferuje apartamenty z 1, 2 i 3 sypialnie i przestronne tarasy, które oferują wspaniałe widoki. Terytorium kompleksu zostanie obsadzone i obsadzone: zieleń basen kooperacji klub sala gimnastyczna jacuzzi sauna Uprzywilejowana lokalizacja działki pozwoli być krok od morza i wszystkich usług niezbędnych do codziennego życia. Apartamenty są zaprojektowane z uwzględnieniem szczegółów i koncentrują się na maksymalnym komforcie życia. Cena obejmuje jedno miejsce parkingowe.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte