Mieszkanie 2 pokoi 97 m² el Verger, Hiszpania

el Verger, Hiszpania
$383,584
$3,954/m²
;
In CRM: 460578
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,954/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

W El Verger znajdziesz prawdziwą oazę. Kompleks mieszkalny oferuje apartamenty z 1, 2 i 3 sypialnie i przestronne tarasy, które oferują wspaniałe widoki. Terytorium kompleksu obejmuje duże dobrze zadbane tereny zielone, basen, współpracę, klub towarzyski, siłownię, jacuzzi i saunę. Uprzywilejowane położenie witryny zapewni Państwu pieszo do morza i wszystkich usług niezbędnych do codziennego życia. Apartamenty są przemyślane na najmniejszy szczegół i zaprojektowane w taki sposób, aby Twoje życie tak wygodne, jak to możliwe. Cena obejmuje jedno miejsce parkingowe.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta