Dom 4 pokoi 176 m² Murcia, Hiszpania

Hiszpania, Murcia
$853,063
$4,847/m²
;
In CRM: 451959
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    176 m²

Opis

Oferujemy imponujący nowy dom, zaprojektowany dla maksymalnego komfortu i wysokiej jakości w każdym szczególe. Projekt wyróżnia się przemyślaną architekturą i szeroką gamą udogodnień dla Twojego samopoczucia i przytulności całej rodziny. Główne cechy: Rolowany dach z lakierowaną drewnianą konstrukcją trąbek, tworząc ciepły i elegancki wygląd. Kominek z piecem z żeliwa jest idealny na przytulne wieczory. Pancerne drzwi frontowe dla zwiększonej ochrony. W pełni wyposażona kuchnia z wbudowanym sprzętem. Scentralizowany system klimatyzacji dla komfortowej temperatury przez cały rok. Okna (luki świetlne), wypełniając dom naturalnym światłem i tworząc uczucie spacyczności. System domofonowy Video zapewnia wygodną i bezpieczną komunikację z wejściem. Dodatkowe świadczenia: Automatyczne wejście do samochodów. Basen z prysznicem ulicznym jest idealnym rozwiązaniem na letnie wakacje i odświeżające kąpiele. Oświetlenie i wodociągi zostały przeprowadzone na miejscu w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas korzystania z stoczni. W pełni ogrodzony ogród, gotowy do odpoczynku od pierwszego dnia. Projekt ten jest idealny zarówno dla stałego zamieszkania, jak i jako kraj lub drugi dom. Dom charakteryzuje się wysoką charakterystyką i znajduje się w cichej okolicy z wygodnymi połączeniami transportowymi.