Dom 4 pokoi 100 m² Murcia, Hiszpania

Hiszpania, Murcia
$441,239
$4,412/m²
;
In CRM: 357678
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Przestronny nowy dom zaprojektowany dla maksymalnego komfortu i wysokiej jakości standardów w każdym szczególe. Projekt wyróżnia się przemyślaną architekturą i szeroką gamą udogodnień dla Państwa dobrego samopoczucia i wygody całej rodziny. Główne cechy: Dach z przyciemnionym drewnem, tworząc ciepłą i elegancką atmosferę. Kominek z piecem opalanym drewnem z żeliwa jest idealnym rozwiązaniem na przytulne wieczory. Pancerne drzwi frontowe dla zwiększonej ochrony. W pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami. Centralny system klimatyzacji dla komfortowej temperatury przez cały rok. Lekkie okna (okna na poddaszu), zapewniające naturalne światło i poczucie przestrzeni. System domofonowy do wygodnej komunikacji i kontroli dostępu. Wyposażenie dodatkowe: Automatyczne wejście do samochodów. Basen z prysznicem na świeżym powietrzu, idealny na wakacje i odświeżające kąpieli. Na stronie znajdują się punkty oświetleniowe i wodociągowe dla Twojej wygody. Ogród jest całkowicie gotowy do użytku od pierwszego dnia. Ten projekt jest idealny zarówno dla stałego pobytu, jak i jako dom wiejski, oferując wysokiej klasy wykończenia w cichej okolicy z wygodnymi połączeniami transportowymi.