Mieszkanie 3 pokoi 148 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$429,473
$2,902/m²
;
In CRM: 67842
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Calle Gumersindo, 9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,902/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    148 m²

Opis

Odkryj luksusowy kompleks mieszkalny, dogodnie położony zaledwie 100 metrów od malowniczej promenady, w uprzywilejowanej lokalizacji obok plaży. Ten ekskluzywny dom obejmuje tylko 8 apartamentów, które wyróżniają się ich wyjątkowości na rynku nieruchomości nie tylko w Costa Blanca, ale również w wielu innych regionach. Apartamenty są zaprojektowane z elegancją i funkcjonalnością w umyśle: przestronne pokoje i trzy duże sypialnie, każdy z w pełni wyposażonym budynku- w szafy. Oprócz garderoby, każdy apartament posiada od dwóch do trzech łazienek z ogrzewania podłogowego i przestronne tarasy. Nowoczesne kuchnie są w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, a łazienki wyróżniają doskonałe wykończenia i designerskie meble. Centralny system klimatyzacji zapewnia komfort o każdej porze roku. Dwa penthouses posiadają luksusowe solarium prywatne z indywidualnych basenów, idealne na ekskluzywne wakacje. Budynek posiada dwa obszary rekreacyjne z basenem, sauną, prysznicem i barbecue, tworząc idealne miejsca dla wypoczynku. Na pierwszym poziomie znajduje się wygodny parking z przestronnymi pomieszczeniami garażowymi i automatycznymi bramami, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Dla tych, którzy naprawdę cenią komfort i duże, jasne przestrzenie, jest to okazja, aby nie być pominiętym. Torrevieja jest dynamicznym miastem o doskonałej jakości życia, gdzie koszt nieruchomości w tym kompleksie waha się od 335,000 euro do 395,000 euro. Powierzchnia każdego mieszkania waha się od 134 m2 do 148 m2, zapewniając optymalną przestrzeń dla pełnego życia nad morzem.