Mieszkanie 2 pokoi 127 m² Kartagena, Hiszpania

Hiszpania, Kartagena
$358,875
$2,826/m²
;
In CRM: 66826
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $2,826/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    127 m²

Opis

Odkryj nowoczesne mieszkanie w Murcia, Cartagena, gdzie elegancja jest połączona z funkcjonalnością. Przestrzenie te są zaprojektowane z naciskiem na przestrzeń dzięki otwartym układom i dużym oknom wypełniającym się naturalnym światłem. Amerykańska kuchnia jest doskonale zintegrowana z salonem, a sypialnia master oferuje luksus prywatnej garderoby. Każdy apartament posiada dwie łazienki, zapewniając komfort i prywatność. Na parterze wyróżniają się przestronne tarasy, idealne do korzystania z uprzywilejowanego widoku na basen, a strych oferuje imponujące solarium ponad 70 m2, idealne miejsce na relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. Wszystkie obiekty wyposażone są w podziemny parking i magazyn, który zapewnia praktyczne rozwiązania dla codziennego życia. Wybór nowego budynku gwarantuje doświadczenie mieszkaniowe z najwyższymi standardami jakości. Mieszkań o powierzchni od 99 m2 do 127 m2 wykazują nowoczesny projekt architektoniczny, który spełnia potrzeby komfortu i nowoczesnego stylu. Konkurencyjne ceny od 260 000 euro do 325 000 euro sprawiają, że oferta ta jest atrakcyjną inwestycją w centrum miasta. Życie w Kartagenie oznacza cieszenie się niezrównaną lokalizacją, gdzie życie miasta jest doskonale zrównoważone spokojem śródziemnomorskich krajobrazów. Wspólne ogrody tego kompleksu, przemyślane z najwyższym poziomem jakości i wyrafinowania, oferują spokojne i zielone środowisko, idealne dla tych, którzy szukają samotności od zgiełku i zgiełku, nie rezygnując z miejskich udogodnień.