Mieszkanie 3 pokoi 91 m² Guardamar del Segura, Hiszpania

Guardamar del Segura, Hiszpania
$441,239
$4,849/m²
;
In CRM: 324832
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Carrer Valle Inclan, 3 Edificio Dali

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,849/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Odkryj tę nową ofertę w jednym z najbardziej uprzywilejowanych miejsc na Costa Blanca: zaledwie kilka kroków od portu jachtowego Guardamara del Segura, obok słynnego gaju sosnowego i wspaniałych plaż piaszczystych. Ten nowoczesny dom mieszkalny oferuje spokojne środowisko, ale jest idealnie połączony z obszarów handlowych, usług i przestrzeni naturalnych. Jest idealny zarówno do życia przez cały rok i cieszyć się drugim domem nad morzem. Cena: od 315.000 €Sypialnie: 3 łazienki: 2 Powierzchnia budynku: od 91.5 m2Sad: od 121 m2 (na pierwszym piętrze) Solarium (na ostatnich piętrach) Podłogi: 2 Odległość od morza: 200 mAirport Alicante: 30 km Pole golfowe: 8 km Konstrukcja z podstawą ze wzmocnionego betonu oraz fasada z izolacją termiczną dla maksymalnej efektywności energetycznej. Wspólne obszary są wykonane z płytek antypoślizgowych, zewnętrznych miejsc parkingowych i ogrodów przeznaczonych do korzystania z klimatu śródziemnomorskiego z pełnym bezpieczeństwem i komfortem.