Mieszkanie 3 pokoi 116 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$428,296
$3,692/m²
;
In CRM: 353127
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,692/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²

Opis

Prestiżowy kompleks mieszkalny oferuje udogodnienia z unikalnym widokiem na morze w Alicante, Torrevieja. Ten nowy kompleks mieszkalny oferuje wymarzoną atmosferę z kilkoma basenami, obszarami zielonymi, siłownią, sauną, ekskluzywnym placem zabaw, stołami ping pong i nowoczesnym kortem tenisowym. Wyjątkowa lokalizacja tego projektu jest jedną z głównych atrakcji, zaledwie 50 metrów od plaży i blisko do wszystkich usług oferowanych przez obszar. Ten kompleks mieszkalny obejmuje penthouses z solarium, parter apartamenty ze wspaniałymi prywatnych ogrodów i dwóch do trzech sypialni pomieszczeń mieszkalnych starannie zaprojektowane, aby zmaksymalizować przestrzeń i naturalne światło przenikające przez ogromne okna. Dla osób poszukujących luksusowego zakwaterowania z pełną gamą udogodnień, ten kompleks oferuje apartamenty o powierzchni od 86 m2 do 117 m2, w cenach od 364000 €do 465000 €. Każdy obiekt obejmuje parking i jest zorientowany na południe, zapewniając lepsze oświetlenie i panoramiczne widoki na morze. Mieszkać w Torrevieja oznacza cieszyć się tętniącą życiem ofertą usług, sklepów, kultury i gastronomii nie tylko tego miasta, ale również Orihuela Costa. Ten projekt mieszkaniowy pozwala mieszkańcom stać się częścią tego uprzywilejowanego środowiska, gdzie komfort i luksus zawsze są najważniejsze.

Lokalizacja na mapie