Mieszkanie 3 pokoi 94 m² Jacarilla, Hiszpania

Jacarilla, Hiszpania
$220,031
$2,341/m²
;
In CRM: 357949
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $2,341/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Odkryj unikalną kolekcję nieruchomości stworzoną z myślą o Twoim komforcie i wygody. Ten nowy kompleks mieszkalny oferuje możliwość wyboru nowoczesnych apartamentów z 2-3 sypialniami o powierzchni około 72 m2. Apartament znajduje się w trzypiętrowym budynku, który jest jeszcze w budowie, z planowanym terminem zakończenia czwartego kwartału 2026 roku. Każda obudowa obejmuje prywatny parking i przechowywanie, a także w pełni wyposażoną łazienkę i umeblowaną kuchnię. Wstępna instalacja klimatyzatorów i żaluzji elektrycznych zapewnia komfort i efektywność energetyczną, chociaż świadectwo efektywności jest nadal w trakcie uzyskiwania. Residencial Alba Verde to przestrzeń, która gwarantuje spokój z dziedzińcami dla apartamentów na parterze i tarasów z otwartym widokiem na naturę dla apartamentów na piętrze. Życie w Hacarilla oferuje najlepsze z obu światów: pokój i połączenie. Położony w samym sercu Vega Baja, to urocze miasto wyróżnia się swoim tradycyjnym hiszpańskim stylu życia, w otoczeniu plantacji cytrusowych i pięknych krajobrazów. Ponadto posiada wszystkie niezbędne usługi, takie jak supermarkety, restauracje i apteki, które upraszcza życie codzienne w tej wyjątkowej społeczności.