Dom 3 pokoi 123 m² Murcia, Hiszpania

Hiszpania, Murcia
$548,196
$4,457/m²
;
In CRM: 399975
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    123 m²

Opis

Montemar Villas to ekskluzywny kompleks mieszkalny strategicznie położony w uprzywilejowanym środowisku niedaleko Murcia. Tylko 15 minut samochodem od tętniącego życiem centrum miasta i 20 minut od pięknych lokalnych plaż, to miejsce oferuje spokój i bezpieczeństwo dzięki 18- hole pole golfowe, a także wygodę bliskości wszystkich podstawowych usług. Tutaj mieszkańcy cieszą się stałą interakcją z przyrodą i górami, co zapewnia wysoką jakość życia z czystym powietrzem i otwartą przestrzenią. Nowy budynek oferuje działki od 300 m2, z różnymi typami wysokiej jakości willi. Opcje obejmują 3 sypialnie na parterze, 2 łazienki i prywatny basen. Budowa ma na celu osiągnięcie harmonijnej integracji między wnętrzem i wnętrzem domu, tworząc zrównoważone i nowoczesne mieszkanie. Ceny wahają się od 465,900 €do 529,900 €, o powierzchni od 123 m2 do 137 m2. Życie w Montemar Villas pozwala cieszyć się bliskością tętniącego życiem miasta Murcia, metropolii z bogatą kulturą, lokalną gastronomią i różnorodną rozrywką. Ta unikalna lokalizacja łączy w sobie najlepszą bliskość miejskiego dynamicznego nastroju i spokoju środowiska naturalnego, oferując swoim mieszkańcom pełne doświadczenie.