Mieszkanie 2 pokoi 91 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$416,530
$4,577/m²
;
In CRM: 395764
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,577/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Opis

Szukasz domu nad morzem z udogodnieniami jak w kompleksie wypoczynkowym? Jest to szansa, aby kupić dom w jednym z najbardziej pożądanych obszarów na Costa Blanca. Zaledwie 500 metrów od plaży jest ekskluzywny kompleks mieszkalny z nowymi mieszkaniami, idealny zarówno dla stałego zamieszkania, jak i jako druga nieruchomość lub inwestycja. Apartamenty są zaprojektowane dla komfortu i przyjemności o każdej porze roku. Dostępne opcje z 2 i 3 sypialnie i 2 łazienki, wyróżniają się otwarty plan z kuchni w stylu amerykańskim zintegrowany w salonie, dając każdemu rogu poczucie spacyjności i światła. Apartament z prywatnym ogrodem na parterze, przestronne tarasy na średnich piętrach lub imponujące solarium na wyższych piętrach. Wszystkie apartamenty obejmują garaż i miejsce przechowywania, zapewniając dodatkową przestrzeń i funkcjonalność, której potrzebujesz. Ten kompleks mieszkalny jest zaprojektowany dla wyjątkowego poczucia dobrego samopoczucia. Pełen sprzęt wspólnych obszarów obejmuje trzy baseny (jeden z nich ogrzewany), siłownię z jacuzzi, kort tenisowy, obszar z pączkami i dobrze utrzymane ogrody. Dla dzieci znajduje się specjalny basen dla dzieci i bezpieczny plac zabaw. Żyj krok od morza, z komfortem i wszystkie udogodnienia dla przyjemności. Torrevieja oferuje doskonałe połączenia do usług, sklepów, ośrodków medycznych i możliwości wypoczynku. Z plażą tylko kilka kroków dalej, każdy dzień zmienia się w ucieczkę do raju. Poproś o więcej informacji i odwiedź swój nowy dom nad Morzem Śródziemnym.