Szeregowiec 4 pokoi 306 m² lAlfas del Pi, Hiszpania

lAlfas del Pi, Hiszpania
$524,851
$1,715/m²
;
Data aktualizacji: 16.10.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    306 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    107 m²

Opis

Piękny dom w połowie oddzielony zaledwie kilka minut od centrum i plaży Albir. Dom jest podzielony na trzy piętra. Na parterze znajduje się wejście z dostępem do garażu, łazienka dla gości, salon i jadalnia z kuchnią apartament i dostęp do tarasu. Na pierwszym piętrze są cztery sypialnie i dwie łazienki, jeden ensuite z łazienką, taras i zamknięty taras, który może być również używany jako sypialnia. W piwnicy znajduje się duża przestrzeń przekształcona w siłownię i magazyn. Na działce znajduje się mały ogród i prywatny parking. Pyszny wspólny basen z pięknym dobrze utrzymanym ogrodem. Dom jest ogrzewany klimatyzacją. Dom jest sprzedawany częściowo umeblowany. Idealny do inwestycji. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji lub wizyty, jeśli jesteś w pobliżu.

Lokalizacja na mapie

lAlfas del Pi, Hiszpania
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Transport
Finanse
Rekreacja