Mieszkanie 2 pokoi 70 m² Moraleja, Hiszpania

Moraleja, Hiszpania
$835,151
$11,931/m²
;
Data aktualizacji: 22.04.2026

Cena za m²
    $11,931/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

A total of 19 apartments with 1 and 3 bedrooms. These apartments are bright, spacious and functional, with an open plan kitchen and living area.

The bedrooms are also filled with natural light thanks to large windows that open onto a spacious terrace, and the penthouses on the upper floors also have a stunning solarium!

Keep fit and healthy in the fully equipped gym with sauna and relax in the swimming pool with solarium on the covered terrace.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?