Mieszkanie 3 pokoi 60 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$210,383
$3,506/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,506/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

Na sprzedaż, dwupokojowy bungalow w Torrevieja, obszar Aguas Nuevas Obiekt jest w pełni umeblowany, posiada wszystkie niezbędne urządzenia gospodarstwa domowego. Bungalow powierzchni 60m2, znajduje się na dolnym piętrze, posiada dwie sypialnie, jedną łazienkę, salon, kuchnię, pokój użytkowy. W pobliżu domu znajduje się miejsce parkingowe dla samochodu, na dachu znajduje się solarium. W urbanizacji istnieje wspólny basen. Odległość od morza wynosi 5,5 km. Można zarezerwować online, jak również kupić na kredyt od banku na 4- 6% rocznie.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta