Willa 3 pokoi 165 m² Polop, Hiszpania

Polop, Hiszpania
$692,125
$4,195/m²
;
In CRM: 2302
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    165 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Taras

Opis

Jest to najwyższy obszar, który można znaleźć w spektakularnym otoczeniu góry Ponoig (śpiący lew), z widokiem na morze i góry. Nowe materiały i wykończenia Piękne wille z 3 sypialniami + 3 łazienki z łazienką, WC dla gości, duży plac o powierzchni 351 m2, duży taras i weranda, parking i prywatny basen 7x3 m. z plażą. · Zmotoryzowana ochrona przed słońcem w salonie, kuchni i sypialniach · Ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach · Wstępna instalacja klimatyzacji na gorąco / zimno · Sanitarna gorąca woda za pomocą energii aerotermicznej · 3 panele fotowoltaiczne + Klasa Certyfikacja efektywności energetycznej